Menu Close

Tellimisjuhend

Tellimuse vormistamine

Leidke veebilehel soovitud toode (tooted). Toodete hinnad leiab e-poe tootekataloogist ja/või tootelehelt. Kõik veebilehel näidatud hinnad on toodud koos käibemaksuga, kui ei ole märgitud teisiti.

Lisage kõik soovitud tooted tellimisnupu [Lisa ostukorvi] abil ostukorvi. Kogust saab muuta nii enne ostukorvi lisamist, kui ka ostukorvis.

Ostukorvi sisu saab vaadata ja muuta, vajutades ostukorvi kujutisega nupule. Kui kõik soovitud tooted on lisatud ostukorvi, avage ostukorv ning veenduge, et ostukorvis olevad tooted ja kogused vastavad soovitule. Vajadusel saab koguseid ostukorvis muuta või tooteid ostukorvist eemaldada.

Valige tarneviis. Tarneviiside hinnad on kuvatud tarneviisi kirjelduse kõrval. Saatmiskulu täpsustatakse tellimuse vormistamise käigus, kui tarneaadress on määratud.

Kui tooted ja kogused vastavad soovitule, vajutage nupule [Vormista tellimus]. Avaneval lehel tuleb tellimusvormil sisestada tellija ja tarneaadressi andmed, mis on vajalikud tellimuse vormistamiseks ja täitmiseks. Tellimuse edastamiseks vajutage nuppu [Esita tellimus].

Tellimuse edukal edastamisel saate tellimusel märgitud e-posti aadressile tellimuse edastamise kinnituse. See on automaatne informatiivne teade. Edastatud tellimuse alusel vormistatakse ettemaksuarve ning saadetakse tellimusel märgitud e-posti aadressile eraldi e-kirjaga. Ettemaksuarve või muu tellimust puudutav teave saadetakse hiljemalt tellimuse vormistamisele järgneval tööpäeval. Juhul, kui selleks ajaks ei ole ettemaksuarvet või tagasisidet tulnud, soovitame kontrollida oma e-posti rämpsposti filtrite seadistusi ja võtta meiega uuesti ühendust.

Tellitud kaubad tarnitakse pärast arve summa laekumist kauba müüja pangakontole. Juhul, kui ettemaksuarvet ei ole tasutud arvel märgitud maksetähtajaks, tühistatakse nii ettemaksuarve kui ka tellimus.

Laos oleva kauba tarneaeg on reeglina 1-3 tööpäeva, tellitavatel toodetel kuni 2 nädalat. Tellitava kauba puhul saadetakse täpsem info tarneaja kohta eraldi teatega. Reeglina on tooted jätkuvalt laos ning tarnitakse tellimisele järgneval tööpäeval.

Tellimuse kättetoimetamine toimub üldjuhul SmartPOST’i pakiautomaatide võrgustiku kaudu või Omniva kullerteenusega tellija poolt märgitud aadressile. Toodete hinnad ei sisalda saatmiskulu. Paki saatmiskulu lisandub kauba maksumusele ning arvestatakse kogu saadetise kohta.

Tootelehel lisainfo rubriigis märgitud kaal ja mõõtmed kehtivad toote müügipakendile, kui ei ole selgelt märgitud teisiti.

Tarneviisid ja hinnad

Eestisisesed saadetised:
SmartPOST pakiautomaat – TASUTA tellimustele väärtusega alates 35.00 € (vt. SmartPOST’i pakiautomaatide asukohti)
SmartPOST pakiautomaat – 2.99 € tellimustele väärtusega kuni 35.00 €
Omniva kullerteenus – 7.20 €

Tarned väljapoole Eestit:
SmartPOST pakiautomaat Soomes – 10.00 € (vt. SmartPOST’i pakiautomaatide asukohti)
Omniva kullerteenus Lätis – 12.00 €
Omniva kullerteenus Leedus – 12.00 €

Tarkvara või muu allalaaditav toode või teenus:
Elektrooniliselt allalaaditav toode – 0.00 €

Kõik hinnad on toodud koos käibemaksuga.

Javascript ja küpsised

Veebilehe e-poe tellimiskeskkonnas kasutatakse Javascript’i ning küpsiseid (cookies). Tellimiskeskkonna korrektseks toimimiseks peab teie internetibrauseris olema lubatud Javascript’i ning küpsiste kasutamine.

Juhul, kui tellimuse saatmine e-poe tellimissüsteemi kaudu peaks ebaõnnestuma või osutuma võimatuks, edastage tellimus kontakvormi vahendusel või saatke e-kirjaga aadressile info (ät) tehnonet.ee.