Menu Close

WM1 2K pardakaamera

87,00 

Viofo WM1 2K QuadHD pardakaamera on senistest väiksem ja paigaldatuna vähem silmatorkav. Sony Stravis IMX335 sensor tagab detailirohke pildi ka vähese valgustatuse tingimustes.

Tootekood: WM1 Kategooria:

 

Väiksem, lihtsam ja vähem silmatorkav

WM1 kompaktsem ilma ekraanita disain võimaldab hõlpsalt paigaldada kaamera tahavaatepeegli varju nii, et see on vähe märgatav ja ei häiri ka juhi vaatevälja.

2K QuadHD salvestamine

Sony STRAVIS sensor toetab 1440P 30fps salvestusrežiimi ning tagab detailirohke pildi nii päeval kui öösel.

Sony STRAVIS sensor

Sony STRAVIS pildisensor parandab dünaamilist ulatust vähese valgustatuse tingimustes, vähendades müra ja säilitades detailsust. IMX335 sensor tasakaalustab automaatselt valgustatust, et saavutada parem detailsus öise aja salvestisel.

WiFi ühendus ja Viofo rakendus

Pardakaamera saab ühendada Viofo nutiseadme rakendusega 2,4GHz WiFi abil. Rakenduses saab määrata seadme seadistusi, vaadata eelvaadet, alla laadida salvestisi ning jagada neid.

Parkimismonitor

Parkimisrežiim võimaldab salvestada pargitud sõiduki ees toimuvat. Funktsiooni kasutamiseks on vajalik HK4 püsitoiteplokk.

Häälteavitused

WM1 toetab häälteavitusi (inglise keeles). Häälteavitustega annab süsteem teada seadistuste muudatustest või mälukaardiga seotud vigadest.

GPS-i andmed

Sisseehitatud GPS-moodul võimaldab salvestada asukoha, kiiruse ja ajaandmed.

 

Tarvikud

WM1 kaamerale saab lisada polarisatsioonifiltri ning Bluetooth kaugjuhtimisnupu. Need ei kuulu seadme komplekti samuti nagu ka mälukaart ja HK4 toiteplokk.

Tootepakend sisaldab WM1 pardakaamerat, autolaadijat (sigaretisüütaja pesast), USB-kaablit, varukleebist ja kahte staatilist kinnituskilet.

 


 

Kaal 0,31 kg
Mõõtmed 15 × 13 × 7 cm
Resolutsioon

2K Quad HD (2560 x 1440P 30fps)

Sensor

Sony IMX335

Kiibistik

Novatek NTK96565

Mälukaart

microSD kuni 256 GB

Toite liides

USB-C

GPS-moodul

Sisseehitatud

Bluetooth

Sisseehitatud