Menu Close

HEX-V2 3-VIN

292,00 

VCDS® HEX-V2® 3-VIN on eelkõige autohuvilistele isiklikuks kasutuseks mõeldud toode, millel on testitavate sõidukite VIN-koodide arv piiratud 3-ga. Ilma piiranguteta saab kasutada veakoodide lugemist ja kustutamist, mõõteplokkide (aktuaalväärtuste) lugemist ja Autoscan’i funktsiooni.

VCDS HEX-V2 3-VIN komplekt sisaldab ametlikku 3 VIN-koodiga piiratud VCDS tarkvaralitsentsi ning Ross-Tech HEX-V2 originaaladapterit.

Tootekood: VCHV2VIN3 Kategooria:

Kuigi testitavate sõidukite VIN-koodide arv on piiratud, ei toimu VIN-koodide registreerimine siiski automaatselt. Kasutajal on alati võimalus valida, kas parasjagu testitava sõiduki VIN-kood registreerida või mitte.

Lisaks sellele on piiratud versioonil ka rida funktsioone, mis on rakendatavad ilma igasuguste piiranguteta. Nendeks on veakoodide lugemine ja kustutamine, mõõteplokkide (aktuaalväärtuste) lugemine ja Autoscan funktsioon. Samuti on ilma piiranguteta kõik diagnostilised funktsioonid sõidukitel, mille VIN-kood ei ole elektrooniliselt loetav (reeglina enne 2002.a. toodetud mudelid). VIN-koodi registreerimist eeldavad mistahes toimingud, kus muudetakse mingeid parameetreid või asetusi, näiteks hooldusvälpade nullimised, kohandamised, kodeerimised jne.

Piiratud versiooni litsentsi saab alati täiendada piiranguteta litsentsiks. Seda saab teha vahetult Ross-Techi veebilehel.

VCDS lisainfo lehel Ross-Tech VCDS®.

* Ross-Tech, VCDS, VCDS-Mobile, VCDS-Cloud, HEX-V2 ja HEX-NET on Ross-Tech, LLC (USA) registreeritud kaubamärgid.