Menu Close

Viofo A139 pardakaamera

Kolme videokanaliga pardakaamera A139 3CH  salvestab nii sõiduki ees, taga kui ka salongis toimuva samaaegselt. A139 2CH komplekt koosneb kahest kaamerast (ees- ja tagakaamera). Lisavarustusena on võimalik lisada ka kolmanda kanalina infrapuna salongikaamera pilt. Kaamera seadistamine ja andmevahetus toimub nutiseadme rakenduse kaudu üle kahesagedusliku WiFi kiirusega kuni 8MB/s. Rakenduse abil saab seadistada kaamerat, vaadata kaamerapilti reaalajas, taasesitada salvestatud videolõike või jagada neid. Kaameral on integreeritud GPS-moodul, mis võimaldab salvestada sõiduki kiiruse ja teekonna infot. See tagab ka kaamera kella sünkroniseerituse GPS-i ga ning videofailid on varustatud õige ajatempliga.

Kaamera juures kasutatakse tagakaamera ühendamiseks väikese läbimõõduga koaksiaalkaablit ja miniatuurseid ühenduspistikuid. See võimaldab senisest diskreetsemat ja lihtsamat kaabli paigaldust võrreldes tavapärase kaabliga.

Erinevalt varasematest Viofo kaameratest on A139 varustatud C-tüüpi USB-ga. USB-C on mõõtmetelt väiksem ning mõlematpidi kasutatav ja võimaldab edasi kanda suuremat võimsust, tagades sellega stabiilsema toite pardakaamerale.

Kuigi kaameral on sisseehitatud mikrofon, saab sellega ühendada ka välise mikrofoni, et salvestada parema helikvaliteediga videot.

Kaamera komplekti kuulub esikaamerale paigaldatav polarisatsioonifilter.

Lisavarustusena saadaval BT kaugjuhtimisnupp ning HK3-C püsipaigalduse toiteplokk.

TOOTELEHELE