Menu Close

Gysflash Pro

Sõiduki aku pinge stabiliseerimine on vajalik diagnostika edukaks läbiviimiseks ning eriti oluline kodeerimisel ja programmeerimisel. Seetõttu on korralik aku tugitoidet võimaldav seade vajalik igas diagnostikateenust pakkuvas töökojas. Kodeerimisel ja programmeerimisel näeb sageli autotooja ette pinge piirväärtuse, millest see protsessi käigus madalamale ei tohiks laskuda. Pinge langemine andmete kirjutamise ajal liiga madalale või põhjustada ühenduse katkemise ning viia halvemal juhul uue kontrolleri paigaldamiseni.

Akulaadija ei ole tugitoiteks sobilik toiteallikas. Tugitoiteks sobilik seade peab suutma hoida etteantud pinget ning suutma kiiresti reageerida koormuse muutusest tingitud pingekõikumistele. Akulaadijal selline võimekus reeglina puudub. Küll on aga stabiliseeritud toiteallikad reeglina võimelised toimima ka akulaadijana.

Mitmete sobivate toiteallikate hulgas tundub olema üks eelistatumaid seadmeid Gysflash 100-12, mis tagab voolutugevuse kuni 100A ning võimaldab seadistada pinget 0,1V sammuga.

Vaata ka Gysflash Pro seeria tooteid tutvustavat videot (inglise keeles):

VAATA TOOTEID E-POES