Menu Close

MaxiDAS DS808

1039,00 

AUTEL MaxiDAS DS808 on Android operatsioonisüsteemiga ja 7“ 1024x600px ekraaniga tahvelarvutil põhinev diagnostikaseade, mis toetab ulatuslikult erinevate sõidukimarkide diagnostilisi funktsioone, s.h. komponentide aktiveerimisteste, erifunktsioone ja hooldustoiminguid.

Hind sisaldab tasuta tarkvarauuendusi 2 aasta vältel.

Tootekood: DS808 Kategooria:

Põhiomadused

  • Ulatuslik erinevate sõidukimarkide tugi (üle 80 margi)
  • Ulatuslik margikohaste funktsioonide tugi katab kõiki elektroonilisi pardasüsteeme
  • Põhjalik võimekus veakoodide lugemisel, aktuaalväärtuste lugemisel, aktiveerimistestide ja hooldusfunktsioonide sooritamisel
  • Nutikas AutoVIN tehnoloogia sõiduki kiireks identifitseerimiseks
  • Automaatsed tarkvarauuendused
  • Pilvepõhine MaxiFix kasutajate kogukond pakub laiapõhjalist diagnostikaalast infot ja remondivihjeid
  • Sisseehitatud rakendus töökoja kliendihalduse hõlbustamiseks
  • Mugav süsteemisisene andmehaldus ja andmete järelvaatamine
  • Komplekt sisaldab ka OBD-1 adaptereid ja kahte plastkohvrit, ühes DS808 põhikomplekt ja teises OBD-2 adapterid

Tarkvara

DS808 on varustatud standardseid OBD-2 funktsioone võimaldava tarkvaraga ning põhjalikku margikohast diagnostikat võimaldava tarkvarapaketiga, mis võimaldab teostada enamike sõidukimarkide enamike elektrooniliste pardasüsteemide diagnostikat ning hooldust.

Toetatud mudelite ja funktsioonide loeteluga saab tutvuda Auteli veebilehel www.auteltech.com->Support->Vehicle Coverage (valides rippmenüüst DS808).

Uue DS808 ostjale on tarkvarauuendused tasuta ühe aasta vältel alates seadme ostu kuupäevast.

Pärast ühe aasta möödumist saab seadet edasi kasutada olemasolevate tarkvaraversioonidega ilma piiranguteta, kuid puudub õigus uute tarkvaraversioonide allalaadimiseks ja kasutamiseks. Kasutajal on edaspidiste uuenduste saamiseks võimalus osta litsents 12 kuu pikkuseks perioodiks.

DS808 tarkvara uuendamine on internetipõhine. Uuenduste laadimiseks peab seade olema registreeritud. Uue seadme ostul tuleb see registreerida esimesel võimalusel Auteltech-i kodulehel. Seadme registreerimiseks tuleb esmalt luua kasutajakonto. Logides kasutajakontole, saab seadme registreerida. Registreerimisel on vajalik sisestada seadme seerianumber ning registreerimise parool. Need saab lugeda seadme “Settings” menüü alt rubriigist “About”.

Seadme komplekt

Kaal 7 kg