Menu Close

A139PRO 2CH 4K pardakaamera komplekt

279,00 

Esimene Sony STRAVIS 2 sensoriga 4K pardakaamera, mis toetab kuni 3 videokanali salvestamist. Night Vision 2.0 tagab senisest parema öise salvestise tänu 4K HDR tehnoloogiale ning uue sensori suurematele pikslitele.

Laost otsas

Tootekood: A139PRO2CH Kategooria:

Kahe videokanaliga pardakaamera A139 PRO 2CH  salvestab samaaegselt ees 4K ja taga FHD resolutsiooniga video. Lisavarustusena on võimalik lisada ka kolmanda kanalina infrapuna FHD salongikaamera pilt. Kaamera seadistamine ja andmevahetus toimub nutiseadme rakenduse kaudu üle kahesagedusliku WiFi kiirusega kuni 8MB/s. Rakenduse abil saab seadistada kaamerat, vaadata kaamerapilti reaalajas, taasesitada salvestatud videolõike või jagada neid. Kaameral on integreeritud GPS-moodul, mis võimaldab salvestada sõiduki kiiruse ja teekonna infot. See tagab ka kaamera kella sünkroniseerituse GPS-i ga ning videofailid on varustatud õige ajatempliga.

Uue kaamera juures kasutatakse tagakaamera ühendamiseks väikese läbimõõduga koaksiaalkaablit ja miniatuurseid ühenduspistikuid. See võimaldab senisest diskreetsemat ja lihtsamat kaabli paigaldust võrreldes tavapärase kaabliga.

A139PRO on varustatud C-tüüpi USB-ga. USB-C on mõõtmetelt väiksem ning mõlematpidi kasutatav ja võimaldab edasi kanda suuremat võimsust, tagades stabiilsema toite pardakaamerale.

Kuigi kaameral on sisseehitatud mikrofon, saab sellega ühendada ka välise mikrofoni, et salvestada parema helikvaliteediga videot.

Kaamera komplekti kuulub esikaamerale paigaldatav polarisatsioonifilter.

Lisavarustusena saadaval BT kaugjuhtimisnupp ning HK3 ACC toiteplokk.

Kaamera toetab kuni 256GB microSD mälukaardi kasutamist.