Menu Close

A139 2CH pardakaamera

219,00 

Kahe videokanaliga pardakaamera A139 2CH  salvestab nii sõiduki ees kui taga toimuva samaaegselt. Lisavarustusena on võimalik lisada ka kolmanda kanalina infrapuna salongikaamera pilt.

Laost otsas

Tootekood: A1392CH Kategooria:

Kahe videokanaliga pardakaamera A139 2CH  salvestab nii sõiduki ees kui taga toimuva samaaegselt. Lisavarustusena on võimalik lisada ka kolmanda kanalina infrapuna salongikaamera pilt. Kaamera seadistamine ja andmevahetus toimub nutiseadme rakenduse kaudu üle kahesagedusliku WiFi kiirusega kuni 8MB/s. Rakenduse abil saab seadistada kaamerat, vaadata kaamerapilti reaalajas, taasesitada salvestatud videolõike või jagada neid. Kaameral on integreeritud GPS-moodul, mis võimaldab salvestada sõiduki kiiruse ja teekonna infot. See tagab ka kaamera kella sünkroniseerituse GPS-i ga ning videofailid on varustatud õige ajatempliga.

Uue kaamera juures kasutatakse tagakaamera ühendamiseks väikese läbimõõduga koaksiaalkaablit ja miniatuurseid ühenduspistikuid. See võimaldab senisest diskreetsemat ja lihtsamat kaabli paigaldust võrreldes tavapärase kaabliga.

Erinevalt varasematest Viofo kaameratest on A139 varustatud C-tüüpi USB-ga. USB-C on mõõtmetelt väiksem ning mõlematpidi kasutatav ja võimaldab edasi kanda suuremat võimsust, tagades stabiilsema toite pardakaamerale.

Kuigi kaameral on sisseehitatud mikrofon, saab sellega ühendada ka välise mikrofoni, et salvestada parema helikvaliteediga videot.

Kaamera komplekti kuulub esikaamerale paigaldatav polarisatsioonifilter.

Lisavarustusena saadaval BT kaugjuhtimisnupp ning HK3 ACC toiteplokk.

Kaal 0,67 kg
Mõõtmed 18,5 × 12 × 10 cm